Ürün Sepetinize Eklendi !
Türkiye'nin en dinamik evcil hayvan ürünleri tedarikçisi
Teslimat Şartları

Teslimat:

Siparişim elime ne zaman ulaşır?

Evcilpark.net sanal mağazamızda alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-mailin size yollanması gereklidir. Normal şartlarda Evcilpark.net den yaptığınız alışverişler, onayının sağlıklı olarak alınması halinde Gaziantep içine ürün tedarik edildiği sürece onay e-mail'ini takip eden 1 - 3 iş günü içerisinde, Gaziantep dışındaki tüm şehirlere ürün tedarik edildiği sürece onay e-mail'ini takip eden 2 - 7 iş günü içerisinde kargo ile ulaştırılır.

Hafta sonu Siparişleri

Cumartesi günü verdiğiniz tüm siparişler sonraki Pazartesi günü işleme alınacağından elinize Salı gününden önce ulaşamayacaktır. Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.

Stok Sorunları

Verdiğiniz siparişlerde stoklarımızda nadiren de olsa bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu durumda size haber verebilmemiz için kişisel bilgilerinizi tam ve eksiksiz olarak doldurmayı lütfen ihmal etmeyiniz.

Havale/EFT

Havale/EFT ile yaptığınız alışverişlerde, teslimat süresinin başlangıcı siparişi verdiğiniz zaman değil sipariş tutarının havale ile hesaplarımıza geçildiği andır.

Havale/EFT seçeneği ile yapacağınız ödemelerde, size verilen hesap numaraları ve alıcı isimlerini mutlaka kontrol ediniz, söz konusu harf hatalarından Havale/EFT işleminiz banka tarafından tarafımıza ulaştırılamayabilir. Buna bağlı olarak siparişinizde gecikmeler yaşanabilir.

Alıcı Bilgileri

Evcilpark.net' den verdiğiniz siparişlerde, "Teslimat Bilgileri" kısmında "Alıcı" ve "Alternatif alıcı" kısımları dikkatle doldurulmalıdır. Siparişlerinizi, belirlediğiniz alıcı ya da alternatif alıcıların ancak kimlik ibrazı karşılığında teslim alabileceğini unutmayınız.

Adres Bilgileri

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de bu bölüme yazabilirsiniz. (Örnek: Evcil Park'ın karşı çaprazı vs.)

Kapıda Ödeme

Evcilpark.net' den verdiğiniz siparişlerde teslimat sırasında şu an itibariyle kapıda nakit ödeme imkanınız yoktur. Kargo ücretleri de alışveriş sırasında ödendiğinden dolayı kargo firmasına herhangi bir ödeme yapılması söz konusu değildir. Sizden kapıda ödeme istendiyse hiçbir şekilde ödeme yapmayınız ve paketi teslim almayınız.

Hatalı / Eksik Siparişler

Sipariş etmiş olduğunuz ürün veya ürünlere kargoya teslim edilmeden önce, tarafımızdan kontrol edilip kontrol edildiğine dair Evcilpark logolu etiketleri yapıştırılmaktadır. Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz. (Evcilpark logolu etiketlerin yapıştırıldığı ürünler sadece fiziki kusurların kontrol edildiğini temin eder.  Filtre vs. gibi kullanılmış izlenimi oluşacak ürünlerin teknik durumları incelenmemektedir.)

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et