Ürün Sepetinize Eklendi !
Türkiye'nin en dinamik evcil hayvan ürünleri tedarikçisi
Garanti Şartları

Garanti Şartları:

Sanal mağazamından yapacağınız alışverişlerde %100 memnuniyetiniz öncelikli politikalarımızdan biridir.

Olmayacağına inandığımız kadar, olur da sanal mağazamızdan yaptığınız alışverişten herhangi bir şekilde memnun kalmadığınızda, para iadesi ve değiştirme için tek yapmanız gereken; ürünü orjinal ambalajında açılmamış olarak, fiş/faturası ile birlikte satın alma tarihinden itibaren 5 gün içerisinde bizimle iletişime geçmenizdir. (Firma adına kesilen faturalarda, satın alan firmanın iade faturası ile değişim veya iade yapması gerekmektedir.)

İade ve değişim hakkı deforme edilmiş, ambalajı bozulmuş veya tekrar değerlendirilemeyecek durumlardaki ürünlerde geçersizdir.

Evcil Park İade Politikası mevcut iade haklarına ek bir haktır. Yürürlükteki tüketici haklarını etkilemez. İade edilecek ürünler anlaşmalı kargo şirketimiz ile müşteri ödemeli olarak gönderilmelidir. Ürün iadelerinde kargo ücreti müşteriden tahsil edilir.

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et