Ürün Sepetinize Eklendi !
Türkiye'nin en dinamik evcil hayvan ürünleri tedarikçisi
Hakkımızda

Evcil hayvan sektöründeki 19. Yılımızı yaptığımız köklü değişiklikler ile kutlamanın gururunu ve mutluluğunu sizlerle birlikte yaşıyoruz.
Bugün, Evcilpark 21 farklı şehirde 400’ü aşkın müşteriyle Doğu ve Güneydoğu Anadolu’da sektörün yönelimlerini belirler hale gelmiştir.
Evcilpark; 14 çalışanı, 3 servis aracı ile kendini Türkiye’nin En Dinamik Toptancısı olarak konumlandırmaktadır.
Evcilpark; yenilenen Showroom’u, uzman kadrosu, profesyonelleşen yapısı, teknolojik altyapısı, güçlü finansman kaynakları ile yarattığı sinerjiyi ortak paydaşlarıyla paylaşmanın gururunu yaşamaktadır.
•    Evcilpark, Hakan Tarım’ın engin tecrübeleriyle ve dinamizmimiyle sektördeki öncülüğünü, kazandığı profesyonellikle birleştirip siz değerli müşterilerilerine yepyeni imkanlar sunmayı hedeflemektedir.
•    Evcilpark, yaklaşık 1500 m2’lik hizmetve lojistik alanıyla bölgedeki pet shoplara, akvaryumculara ve profesyonel akvaristlerle birlikte profesyonel evcil hayvan dostlarına hizmet vermektedir.
•    Evcilpark olarak bizler, 1500’ü aşkın ürünü tek bir çatı altında sizlere sunmanın keyfini yaşamaktayız.
Evcilpark, arkasındaki onlarca profesyonel tedarikçinin bölge bayiliğini yapmaktadır.

Amacımız Evcilpark olarak sizlere EN BOL çeşidi, EN UYGUN fiyata SUNMAKTIR.

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et